Menu
Your Cart

Casio MTP-1302L-1A

MTP-13021PL-1A
. -30 %
Casio MTP-1302L-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,090den
2,163den
Ознаки: casovnici, casio