Menu
Your Cart

Casio MTP-1259pd-7b


MTP-1259pd-7b
MTP-1259pd-7b
. -25 %
MTP-1259pd-7b
MTP-1259pd-7b
Casio MTP-1259pd-7b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, mtp-1259pd-7b