Menu
Your Cart

Casio LTP-1259pd-7b


LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
-25 %
LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
Casio LTP-1259pd-7b
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 28 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
3,790.00den
2,842.50den
Ознаки: casio, ltp-1259pd-7b