Menu
Your Cart

Casio LTP-V004d-2b


LTP-V004d-2b
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-V004d-2b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, ltp-v004d-2b