Menu
Your Cart

Casio MTP-1259pd-2a


MTP-1259pd-2a
Нема на залиха
Casio MTP-1259pd-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,090.00den


Ознаки: casio, mtp-1259pd-2a