Menu
Your Cart

CASIO LTP-VT01L-5B


LTP-VT01L-5B
-25 % Нема на залиха
CASIO LTP-VT01L-5B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,490.00den
2,617.50den


Ознаки: casio, ltp-vt01l-5b