Menu
Your Cart

CASIO LTP-VT01L-2B


LTP-VT01L-2B
AKCIJA -30 %
CASIO LTP-VT01L-2B
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 34 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,213.00den
Ознаки: casio, ltp-vt01l-2b