Menu
Your Cart

CASIO LTP-VT01G-2B


LTP-VT01G-2B
-40 % Нема на залиха
CASIO LTP-VT01G-2B
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 40%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 34 mm
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,190.00den
3,114.00den
Ознаки: casio, ltp-vt01g-2b