Menu
Your Cart

CASIO LTP-1303SG-7A


LTP-1303SG-7A
-25 % Нема на залиха
CASIO LTP-1303SG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеЗлатна/Сребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,990.00den
3,740.00den


Ознаки: casio, ltp-1303sg-7a