Menu
Your Cart

Casio LTP-1234PSG-7A


LTP-1234PSG-7A
LTP-1234PSG-7A
. BLACK FRIDAY -30 %
LTP-1234PSG-7A
LTP-1234PSG-7A
Casio LTP-1234PSG-7A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 32 X 22 mm
Боја на РемчеСребрена/Златна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,213.00den
Ознаки: casio, ltp-1234psg-7a