Menu
Your Cart

CASIO LTP-1303L-1A


LTP-1303L-1A
LTP-1303L-1A
. -25 %
LTP-1303L-1A
LTP-1303L-1A
CASIO LTP-1303L-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, ltp-1303l-1a