Menu
Your Cart

CASIO LTP-1302PD-7A1


LTP-1302PD-7A1
LTP-1302PD-7A1
-25 % Нема на залиха
LTP-1302PD-7A1
LTP-1302PD-7A1
CASIO LTP-1302PD-7A1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, ltp-1302pd-7a1