Menu
Your Cart

Casio LTP-1302PD-1A1


LTP-1302PD-1A1
LTP-1302PD-1A1
-25 %
LTP-1302PD-1A1
LTP-1302PD-1A1
Casio LTP-1302PD-1A1
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 30 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,090.00den
3,817.50den
Ознаки: casio, ltp-1302pd-1a1