Menu
Your Cart

Casio LTP-1259pd-1a

LTP-1259pd-1a
. -30 %
Casio LTP-1259pd-1a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,090den
2,163den
Ознаки: casovnici, casio