Menu
Your Cart

CASIO LTP-1241D-3A


LTP-1241D-3A
LTP-1241D-3A
. -25 %
LTP-1241D-3A
LTP-1241D-3A
CASIO LTP-1241D-3A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште25 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, ltp-1241d-3a