Menu
Your Cart

Casio LTP-1183A-7A


LTP-1183A-7A
Нема на залиха
Casio LTP-1183A-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990.00den


Ознаки: casio, ltp-1183a-7a