Menu
Your Cart

Casio LTP-V300D-2A


LTP-V300D-4A
LTP-V300D-4A
-25 % Нема на залиха
LTP-V300D-4A
LTP-V300D-4A
Casio LTP-V300D-2A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
5,390.00den
4,042.50den


Ознаки: casio, ltp-v300d-2a