Menu
Your Cart

Casio LTP-1165A-4C


LTP-1165A-4C
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1165A-4C
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште21 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
4,190den
3,143den