Menu
Your Cart

Casio LTP-1165A-7C2


LTP-1165A-1C2
LTP-1165A-1C2
-25 %
LTP-1165A-1C2
LTP-1165A-1C2
Casio LTP-1165A-7C2
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 21 mm
Боја на РемчеСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
3,142.50den
Ознаки: casio, ltp-1165a-7c2