Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-550gy-8a


EFV-550gy-8a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-550gy-8a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеТемно Сива
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеТемно Сива
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
10,490.00den
7,343.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-550gy-8a