Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-540DC-1C


EFV-540DC-1C
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-540DC-1C
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеGray ion plated band,Сива
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеGray ion plated case,Сива
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
10,290.00den
7,203.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-540dc-1c