Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-540D-7A

EFV-540D-7A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-540D-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,490den
5,943den
Ознаки: edifice, casio