Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-540D-1A2


EFV-540D-1A2
EFV-540D-1A2
EFV-540D-1A2
. -30 %
EFV-540D-1A2
EFV-540D-1A2
EFV-540D-1A2
Casio Edifice EFV-540D-1A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,490.00den
5,943.00denОзнаки: casio, edifice, efv-540d-1a2