Menu
Your Cart

Casio A163WA-1Q


A163WA-1Q
A163WA-1Q
-25 % Нема на залиха
A163WA-1Q
A163WA-1Q
Casio A163WA-1Q
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште37 x 33 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, a163wa-1q