Menu
Your Cart

G-SHOCK Step Tracker GMD-B800-1e

GMD-B800-1e
GMD-B800-1e
-30 % Нема на залиха
GMD-B800-1e
GMD-B800-1e
G-SHOCK Step Tracker GMD-B800-1e
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Податоци smartwatch
ConnectivityBluetooth 4.0
7,990den
5,593den


Ознаки: g-shock