Menu
Your Cart

G-shock Step Tracker GBD-800-1E


GBD-800-1E
-30 % Нема на залиха
G-shock Step Tracker GBD-800-1E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Податоци smartwatch
ConnectivityBluetooth 4.0
Day
Hour
Min
Sec
8,490.00den
5,943.00den


Ознаки: g-shock, step, tracker, gbd-800-1e