Menu
Your Cart

G-shock Ga-700SK-1A


Ga-700SKE-7A
Ga-700SKE-7A
Ga-700SKE-7A
-30 % Нема на залиха
Ga-700SKE-7A
Ga-700SKE-7A
Ga-700SKE-7A
G-shock Ga-700SK-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште54 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
11,890.00den
8,323.00den


Ознаки: g-shock, ga-700sk-1a