Menu
Your Cart

G-SHOCK GA-700br-1a

GA-700br-1a
-30 % Нема на залиха
G-SHOCK GA-700br-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште54 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
8,990ден
6,293ден
Ознаки: g-shock