Menu
Your Cart

G-SHOCK GA-140-1a4


GA-140-1a4
-30 % Нема на залиха
G-SHOCK GA-140-1a4
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,890.00den
6,223.00den
Ознаки: g-shock, ga-140-1a4