Menu
Your Cart

G-SHOCK GA-110SLC-9A


GA-110SLC-9A
GA-110SLC-9A
GA-110SLC-9A
-30 % Нема на залиха
GA-110SLC-9A
GA-110SLC-9A
GA-110SLC-9A
G-SHOCK GA-110SLC-9A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на магнетизам, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеЖолта/Кафена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЖолта
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
10,590.00den
7,413.00den


Ознаки: g-shock, ga-110slc-9a