Menu
Your Cart

G-Shock GA-100RS-4a


GA-100RS-4a
GA-100RS-4a
-30 % Нема на залиха
GA-100RS-4a
GA-100RS-4a
G-Shock GA-100RS-4a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 52 mm
Боја на РемчеПортокалова
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеПортокалова
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,890.00den
6,223.00den
Ознаки: g-shock, ga-100rs-4a