Menu
Your Cart

G-Shock GA-100l-1a


GA-100l-1a
-30 % Нема на залиха
G-Shock GA-100l-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,390.00den
5,873.00den
Ознаки: g-shock, ga-100l-1a