Menu
Your Cart

G-shock Ga-100B-4a


GA-100B-4a
-25 % Нема на залиха
G-shock Ga-100B-4a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеЦрвена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрвена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
8,390den
6,293den