Menu
Your Cart

G-shock Ga-100-1A2


GA-100-1A2
GA-100-1A2
GA-100-1A2
-30 % Нема на залиха
GA-100-1A2
GA-100-1A2
GA-100-1A2
G-shock Ga-100-1A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,590.00den
6,713.00den


Ознаки: g-shock, ga-100-1a2