Menu
Your Cart

G-Shock G-7700-1e

G-7700-1e
-25 % Нема на залиха
G-Shock G-7700-1e
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
5,590den
4,193den