Menu
Your Cart

Casio WS-1300H-1A


WS-1300H-1A
WS-1300H-1A
-25 % Нема на залиха
WS-1300H-1A
WS-1300H-1A
Casio WS-1300H-1A
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на бранови, Календар, Месечеви мени, Стоперка
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 52 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
Ознаки: casio, ws-1300h-1a