Menu
Your Cart

Casio WS-1400h-1B


WS-1400h-1B
WS-1400h-1B
-30 % Нема на залиха
WS-1400h-1B
WS-1400h-1B
Casio WS-1400h-1B
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Меморија на истрчани кругови(60), Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
Ознаки: casio, ws-1400h-1b