Menu
Your Cart

Casio WS-1400H-1A


WS-1400H-1A
WS-1400H-1A
. -25 %
WS-1400H-1A
WS-1400H-1A
Casio WS-1400H-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, ws-1400h-1a