Menu
Your Cart

Casio WS-1200h-1a


WS-1200h-1a
-25 % Нема на залиха
Casio WS-1200h-1a
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,290.00den
2,467.50den


Ознаки: casio, ws-1200h-1a