Menu
Your Cart

Casio WS-1100H-2A

WS-1100H-2A
-48 % Нема на залиха
Casio WS-1100H-2A
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште43 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,990den
2,090den
Ознаки: casovnici, casio