Menu
Your Cart

Casio W-800h-1b


W-800h-1b
W-800h-1b
W-800h-1b
-25 % Нема на залиха
W-800h-1b
W-800h-1b
W-800h-1b
Casio W-800h-1b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,317.50den


Ознаки: casio, w-800h-1b