Menu
Your Cart

Casio W-735H-8A2


W-735H-8A2
-30 % Нема на залиха
Casio W-735H-8A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 48 mm
Боја на РемчеСива
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,990.00den
2,793.00den
Ознаки: casio, w-735h-8a2