Menu
Your Cart

Casio W-735H-1B


W-735H-1B
W-735H-1B
-25 % Нема на залиха
W-735H-1B
W-735H-1B
Casio W-735H-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште48 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, w-735h-1b