Menu
Your Cart

Casio W-735H-1A3

W-735H-1A3
-30 % Нема на залиха
Casio W-735H-1A3
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште48 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,990den
2,793den
Ознаки: casovnici, casio