Menu
Your Cart

Casio W-219H-4A


W-219H-4A
-25 % Нема на залиха
Casio W-219H-4A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеПортокалова
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, w-219h-4a