Menu
Your Cart

Casio W-219H-1A2


W-219H-1A2
W-219H-1A2
-25 % Нема на залиха
W-219H-1A2
W-219H-1A2
Casio W-219H-1A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, w-219h-1a2