Menu
Your Cart

Casio TRT-110H-1A

TRT-110H-1A
-30 % Нема на залиха
Casio TRT-110H-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,990den
2,793den
Ознаки: casovnici, casio