Menu
Your Cart

Casio Sheen SHE-3516D-4A


SHE-3516D-4A
SHE-3516D-4A
-40 % Нема на залиха
SHE-3516D-4A
SHE-3516D-4A
Casio Sheen SHE-3516D-4A
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 Датум,Три Стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 40%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 35 mm
Боја на РемчеСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоSapphire crystal with anti-reflective coating
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
9,590.00den
5,754.00den
Ознаки: casio, she-3516d-4a sheen