Menu
Your Cart

Casio MWD-100HD-1b


MWD-100HD-1b
-25 % Нема на залиха
Casio MWD-100HD-1b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,590.00den
3,440.00den


Ознаки: casio, mwd-100hd-1b