Menu
Your Cart

Casio Mwc-100h-2a


Casio MWC-100h-2a
-30 % Нема на залиха
Casio Mwc-100h-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
Ознаки: casio, mwc-100h-2a